Data premiery S.T.A.L.K.E.R Clear Sky ujawniona!

Na mającym niedawno miejsce międzynarodowym zgromadzeniu fantasy, pod nazwą "Portal-2008" w ukraińskim Kijowie pojawiło się studio GSC Game World, które zdecydowało się ujawnić nowe szczegóły dotyczące jej najnowszej produkcji, czyli S.

@ 25.03.2008, 09:31
"Arturo"
pc

Data premiery S.T.A.L.K.E.R Clear Sky ujawniona!

Na mającym niedawno miejsce międzynarodowym zgromadzeniu fantasy, pod nazwą "Portal-2008" w ukraińskim Kijowie pojawiło się studio GSC Game World, które zdecydowało się ujawnić nowe szczegóły dotyczące jej najnowszej produkcji, czyli S.T.A.L.K.E.R Clear Sky. Publiczność miała okazję zobaczyć kolejny krótki filmik prezentujący możliwości gry w wersji pod bibliotekami DirectX 10.

Na tym się jednak nie skończyło, gdyż deweloper zdecydował się uraczyć nas również datą wydania gotowego produktu. Wiemy, że terminem najbardziej prawdopodobnym jest 31 sierpnia. Przedstawiciele GSC Game World jak podkreślają nie są jeszcze do końca pewni czy uda im się zakończyć prace nad projektem i wydać tytuł na rynek właśnie w ostatni dzień wakacji, my jednak szczerze w to wierzymy i, że producent nie każe nam czekać dłużej niż te 5 miesięcy.

Po więcej informacji dotyczących S.T.A.L.K.E.R Clear Sky odsyłamy Was do encyklopedii gier.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?