S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky zapowiedziany !

Od kilku tygodni wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, iż ukraińskiego studio GSC GameWorld pracuje nad kolejnym wielkim projektem.

@ 12.07.2007, 09:03
"Arturo"
pc

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky zapowiedziany !

Od kilku tygodni wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, iż ukraińskiego studio GSC GameWorld pracuje nad kolejnym wielkim projektem. Głośno mówiło się również, iż miałby on być kontynuacją wydanej stosunkowo niedawno gry S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Nadszedł kres wszelkim domysłom oraz spekulacją bowiem, przedstawiciele GSC wczoraj podczas E3 ujawnili, iż przygotowują tytuł o nazwie S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky zapowiedziany !

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky ma być prequelem pierwszej części co oznacza, iż akcja rozgrywa się przed wydarzeniami nam znanymi, dokładnie w roku 2011. Cała akcja skupia się na osobie znanej z pierwszej części gry, a my zaś wstąpimy w szeregi stalkerów. Wiemy również, iż podczas trwającej bitwy między frakcjami stakerów do naszej dyspozycji zostanie oddany wybór między ośmioma ugrupowaniami. Głównym celem rozgrywki będzie przejęcie jak największej powierzchni oraz zajęcie istniejący lokacji przeciwnika. W tej części twórcy obiecują, iż większy nacisk zostanie położony na rozwój postaci, gdzie wraz z dalszym biegiem wydarzeń będziemy na coraz wyższym szczeblu. Środowisko będzie dla nas jeszcze mniej sprzyjające z racji zwiększonego poziomu anomali. W kwestii oprawy graficznej wiemy, iż S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky powstaje na silniku fizycznym X-Ray engine 1.5 korzystającym z możliwości bibliotek DirectX 10. Szykuje się więc mocna pozycja, jednak z oceną końcową musimy się wstrzymać co najmniej do pierwszego kwartału przyszłego roku, kiedy to odbędzie się planowana premiera. Na sam koniec prezentujemy poniżej pierwsze grafiki z gry.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky zapowiedziany !

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky zapowiedziany !

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky zapowiedziany !

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?