Respawn pracuje podobno nad nową grą w uniwersum Titanfall, ale nie chodzi o Titanfall 3

W sieci pojawiły się interesujące informacje na temat tego, czym zajmować będzie się w najbliższym czasie ekipa Respawn Entertainment.

@ 05.03.2024, 12:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Respawn pracuje podobno nad nową grą w uniwersum Titanfall, ale nie chodzi o Titanfall 3

Pisaliśmy kilka dni temu o tym, że strzelanka w uniwersum Gwiezdnych Wojen, opracowywana przez Respawn Entertainment, została anulowana. Z późniejszych doniesień wynikało, że głównym jej bohaterem miał być Mandalorianin, co na pewno jeszcze bardziej zasmuciło społeczność graczy. Światełkiem w tunelu mogą być jednak najnowsze plotki dotyczące tego, czym zajmuje się obecnie Respawn.

Dziennikarz Jeff Grubb opublikował niedawno w sieci kolejny odcinek podcastu Game Mess Mornings, a w trakcie programu powiedział, że z tego co mu wiadomo, Respawn Entertainment przygotowuje w tym momencie grę w uniwersum Titanfall. Nie będzie to niestety Titanfall 3, a w związku z tym nie sposób powiedzieć czego - choćby z grubsza - powinniśmy się spodziewać.

"Z tego co rozumiem, będzie to gra Titanfall. Jej akcja toczy się w uniwersum Titanfall. Ale wszyscy, z którymi rozmawiam mówią, że to nie jest Titanfall 3, czyli gra sieciowa z kampanią dla jednego gracza. Więc zastanawiam się czym konkretnie jest... wciąż tego nie wiem", powiedział Grubb.

Fani od dawna proszą o kolejną grę w świecie Titanfall i bardzo możliwe, że Electronic Arts - wydawca cyklu - postanowiło wreszcie posłuchać próśb. Co z tego wyniknie? Może chodzi o grę fabularną albo shooter nastawiony wyłącznie na singla? Cokolwiek to będzie, więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem. Tymczasem musicie uzbroić się w cierpliwość.


Sprawdź także:
Titanfall

Titanfall

Premiera: 11 marca 2014
PC, XBOX 360, XBOX ONE

Titanfall to debiutancka produkcja studia Respawn Entertainment utworzonego przez byłych pracowników Infinity Ward. Tytuł przeznaczony jest głównie do rozgrywek multiplay...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   14:55, 05.03.2024
Oby spełniło się marzenie graczy o powrocie titanfallaSzczęśliwy
Będę się o to modlił Uśmiech
0 kudosMicMus123456789   @   16:35, 05.03.2024
Jakkolwiek będzie się nazywać kolejna część będzie warto zagrać Szczęśliwy