Ujawniono plany na dodatki do Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound otrzyma w tym roku wiele dodatków i usprawnień.

@ 21.02.2024, 13:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ujawniono plany na dodatki do Need for Speed: Unbound

Electronic Arts nie odpuszcza tematu gry Need for Speed: Unbound, która ma zaplanowane wiele dodatków na ten rok. Dzięki temu możecie spodziewać się dużej ilości nowej zawartości.

Po pierwsze, w 2024 roku pojawią się cztery aktualizacje zwane „tomami” rozłożone na cały rok, tak aby między nimi było kilka miesięcy przerwy na ogrywanie zawartości. Jak dotąd EA nie opublikowało żadnych konkretnych dat, a jedynie okresy, które mniej więcej odpowiadają każdemu kwartałowi, ale tom 6 rozpocznie się dokładnie tam, gdzie zakończył się tom 5 w październiku 2023 roku.

Każda aktualizacja ma zawierać nowy główny tryb gry, a wydawca udostępnił szczegóły dotyczące pierwszych trzech. Tom 6 wprowadzi nowy tryb bezpośredni, natomiast tomy 7 i 8 dodadzą tryby inspirowane poprzednimi tytułami NFS: Drift & Drag wywodzący się z Underground oraz Cops vs Racers nawiązujący do Hot Pursuit.

Ponadto każda aktualizacja będzie zawierać co najmniej dwa nowe samochody, a każdy z w pełni konfigurowalną karoserią i częściami w ramach przepustki Speed Pass. Oczywiście każda aktualizacja doda także nowe wydarzenia, nowe wyzwania, nowe playlisty oraz poprawki najczęstszych błędów i problemów napotykanych przez graczy.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:21, 22.02.2024
Nie mają pomysłu na nowego NFS'a to będą dodatkami faszerować Unbounda xD. EA się stacza.