Need for Speed: Unbound - nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Electronic Arts przygotowało kolejny materiał filmowy, promujący Need for Speed: Unbound.

@ 22.11.2022, 16:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Need for Speed: Unbound - nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Need for Speed: Unbound promowane było już na wielu materiałach filmowych. Wszystkie było jednak stosunkowo krótkie i zbyt wiele widać na nich nie było. Tym razem Criterion opublikował w sieci konkretniejszy gameplay. Zaprezentowano na nim m.in. spotkania, w których uczestniczą ścigający się. W trakcie schadzek możliwe jest też dokonywanie zakładów.

Jeśli chodzi o wydarzenia, w jakich będziemy w stanie wziąć udział w Need for Speed: Unbound, wymienić można Speed Race (wydaje się, że to standardowe potyczki), Endurance (sprawdzające naszą wytrwałość), Drift, Street i wiele innych. Wszystkie oczywiście toczą się na ulicach fikcyjnego miasta Lakeshore, na którym nie brakuje także gliniarzy oraz innych uczestników ruchu.

Premierę Need for Speed Unbound zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Jak zobaczycie na filmie, gra mocno różni się od tego, do czego przywykliśmy w przypadku dotychczasowych odsłon. Zmiany dostrzec można głównie w dość nietypowej oprawie wizualnej.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?