Zobacz nowy gameplay z Need for Speed: Unbound

Sprawdźcie najnowszy gameplay z gry Need for Speed: Unbound.

@ 29.11.2022, 11:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Zobacz nowy gameplay z Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound nie będzie jedną z dłuższych odsłon serii, o czym możemy przekonać się po wpisie na Twitterze. Na YouTube możecie zaś zobaczyć najnowszą grę Electronic Arts i Criterion Games w akcji.

Tytuł, o dziwo, nie będzie należeć do największych i najcięższych, ponieważ jego rozmiar to 29.431 GB (wersja 1.000.002). Może to świadczyć, iż nie będzie to największe miasto z dotychczasowych w całej serii Need for Speed.

Electronic Arts nie promuje jakoś przesadnie tego tytułu, trzyma go raczej na dystans, ale dzięki takim przeciekom, jak dzisiejszy gameplay, możemy zobaczyć go w akcji.

Będzie to jedna z oryginalniejszych odsłon całej serii. Trochę bardziej komisowy styl, ale wciąż ta sama, arcade'owa rozrywka oraz tuningowy klimat.

Rzućcie okiem na gameplay z Need for Speed: Unbound i dajcie znać, co myślicie.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmrPack   @   12:27, 29.11.2022
Gra wygląda ok... do momentu pojawienia się tych beznadziejnych efektów kreskówkowych, które od razu wszystko rujnują Dumny Potwierdzono, że nie da się wyłączyć ich wszystkich całkowicie (zawsze jest dym spod kół, odpalanie nitro) Poirytowany
0 kudosBarbarella.   @   12:31, 29.11.2022
Ups . A to właśnie przyciągnęło moją uwagę do serii której jak do tej pory skutecznie unikałam. Zdziwiony