Prezentacja Nintendo Switch 2 przesunięta została podobno na czerwiec

Jeszcze kilka tygodni temu w sieci krążyły doniesienia na temat tego, że Switch 2 zostanie oficjalnie zaprezentowane w pierwszym kwartale bieżącego roku. Pojawiły się jednak plotki, że ujawnienie konsoli opóźniono.

@ 21.02.2024, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Prezentacja Nintendo Switch 2 przesunięta została podobno na czerwiec

Następca konsoli Switch od Nintendo miał pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku, a jego oficjalna prezentacja miała mieć miejsce w pierwszym kwartale. W sieci pojawiły się jednak ostatnio plotki na temat tego, że premierę Switch 2 przesunięto na rok 2025, a teraz okazuje się, że i prezentację prawdopodobnie przerzucono i dojdzie do niej najwcześniej w czerwcu.

Za nowe doniesienia odpowiada PH Brazil, zamieszczając wiadomość na forum Famiboards. Z notki dowiadujemy się, że Switch 2 zostanie ujawniony w czerwcu, a w międzyczasie będziemy świadkami jeszcze jednej prezentacji z cyklu Direct, zaplanowanej na kwiecień. Nieco wcześniej, w marcu, powinniśmy natomiast mieć szansę obejrzenia transmisji z serii Indie World, poświęconej grom niezależnym, czyli tym od mniejszych deweloperów.

Jeśli chodzi o nadchodzące Direct, w tym momencie nie sposób powiedzieć co dokładnie zostanie zaprezentowane. Biorąc pod uwagę, że ostatnie wydarzenie poświęcone było produkcjom 3rd party, bardzo możliwe jest, że nadchodzące będzie dedykowane tytułom opracowywanym przez samo Nintendo, czyli m.in. ujrzymy Luigi’s Mansion 2 HD oraz remake Paper Mario: The Thousand-Year Door.

Czekamy oczywiście na konkrety, a gdy takowe się pojawią, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?