The Elder Scrolls Online: Gold Road oficjalnie zapowiedziane

Nowy dodatek do The Elder Scrolls Online ujawniony! Nosi tytuł Gold Road; mamy wiele informacji, screeny i wideo.

@ 19.01.2024, 11:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Elder Scrolls Online: Gold Road oficjalnie zapowiedziane

Zenimax zapowiedziało nowy, ponad 30-godzinny rozdział, mający na celu dalsze poszerzanie i tak już zadziwiająco rozbudowanego uniwersum The Elder Scrolls Online, które obecnie zbliża się do swoich 10. urodzin.

Nowo ogłoszone DLC pt. Gold Road udostępnione zostanie jeszcze w tym roku. Otrzymamy za jego sprawą nie tylko nową fabułę, ale także m.in. możliwość tworzenia zaklęć, o której niektórzy snuli teorie na Reddicie po niezamierzonym wycieku filmów promujących projekt na YouTubie. Z innych nowości, będzie można także personalizować umiejętności na skalę wcześniej niedostępną, co pozwoli nam na jeszcze większą swobodę.

Jeśli chodzi o fabułę, gracze będą szukać Ithelii w regionie zwanym West Weald w Tamriel. To miejsce bez wątpienia znane fanom Elder Scrolls, którzy odwiedzili ten obszar już wcześniej w ramach The Elder Scrolls IV: Oblivion, a Skingrad był głównym miastem rozdziału. Twórcy twierdzą, że przygotowując Gold Road zespół chciał zapewnić graczom zupełnie inne wrażenia niż w przypadku zeszłorocznego Necrom. Będzie mniej mroku, a więcej kolorów.

Gold Road ukaże się w czerwcu na wszystkich platformach docelowych podstawki. Wersje na komputery PC i Mac zostaną wydane 3 czerwca, a te przeznaczone dla konsol zadebiutują 18 czerwca, czyli dwa tygodnie później. Zamawiając projekt w przedsprzedaży, będziecie mogli odblokować natychmiastowy dostęp do nowego wierzchowca i zwierzaka oraz bonusowych nagród w momencie premiery.


Pełny zapis transmisji ujawniający The Elder Scrolls: Gold Road:


Sprawdź także:
The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Premiera: 04 kwietnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

The Elder Scrolls Online to stworzona przez Zenimax Online Studios gra typu MMORPG, osadzona w krainie Tamriel, znanej wszystkim fanom marki The Elder Scrolls.Gracz trafi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:53, 19.01.2024
Podstawkę mam ale jak bym chciała te wszystkie dodatki kupić i zagrać w pełnym Uniwersum to chyba musiałabym kredyt wziąć. No i trzeba zacząć od tego że musiałabym w końcu się zdecydować na wejście do tego świata a jako że gier pożeraczy czasu akurat kilka ogrywam to odkładam ciągle tę decyzję.
0 kudosMaterdea   @   12:01, 19.01.2024
Cytat: Barbarella.
Podstawkę mam ale jak bym chciała te wszystkie dodatki kupić i zagrać w pełnym Uniwersum to chyba musiałabym kredyt wziąć.
W takim wypadku polecam ESO Plus. Miesięczna opłata daje dostęp do dosłownie wszystkich DLC i mniejszych rzeczy dostępnych z wewnętrznego sklepu (plus stały dodatek Koron, wewnętrznej waluty, na jakieś fatałaszki, domki, sromki itd.). Nie trzeba od razu płacić za cały rok, ale za jeden miesiąc, żeby się przekonać - czemu nie.
0 kudosBarbarella.   @   12:15, 19.01.2024
Cytat: Materdea
W takim wypadku polecam ESO Plus

Dzięki. No niby unikam abonamentów ale w tym wypadku może warto to przekalkulować. 54 zeta raz na miesiąc, zobaczę, w końcu to nie cyrograf. Uśmiech