Final Fantasy VII Remake - Rebirth błyszczy w nowym zwiastunie i na screenach

Final Fantasy VII Remake: Rebirth prezentuje się wyśmienicie na nowych materiałach promocyjnych.

@ 17.01.2024, 11:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Final Fantasy VII Remake - Rebirth błyszczy w nowym zwiastunie i na screenach

W sieci pojawiło się mnóstwo nowych zdjęć z nadchodzącego wielkimi krokami Final Fantasy VII Remake: Rebirth na PlayStation 5. Udostępniło je Square Enix, publikując przy okazji garść szczegółów na temat wyczekiwanego przez fanów przedsięwzięcia. Jest też zwiastun przedstawiający Cait Sith, Nibelheim, Junon oraz wiele dodatków i zmian, które pojawią się w długo oczekiwanej kontynuacji.

Nie jest jasne, kto zostanie odblokowany jako pierwszy spośród Cait Sith i Yuffie. Yuffie koncentruje się na szybkości (z szybko ładującym się licznikiem aktywnego czasu bitwy) i zadawaniu surowych obrażeń swoją dużą gwiazdą do rzucania.

Magia może być zastosowana do jej broni poprzez ninjutsu, co staje się jeszcze bardziej skuteczne poprzez łączenie ataków. Jej umiejętność Doppelgänger pozwala także Yuffie atakować z dwóch miejsc jednocześnie i wypatrywać słabości wrogów.

Cait Sith, mały kotek walczący na masywnym wierzchowcu moogla, również szybko biega po polu bitwy lub wzywa moogla do wykonania wolniejszych, ale większych ataków. Ataki te zapełniają również miernik Moogle, który po naładowaniu może nakładać wzmocnienia na sojuszników.

Tytuł pojawi się 29 lutego 2024 ekskluzywnie na PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?