Tekken 8 - najnowszy zwiastun wyjaśnia dotychczasową historię

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący Tekken 8. Tym razem deweloperzy wyjaśniają dotychczasową historię serii.

@ 10.01.2024, 14:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Tekken 8 - najnowszy zwiastun wyjaśnia dotychczasową historię

W serii Tekken od zawsze ważne było nie tylko toczenie pojedynków, ale również historia, która rozgrywała się w tle. Jako że niebawem w sklepach zadebiutuje "ósemka", Bandai Namco opublikowało kolejny zwiastun projektu, tym razem skupiający się właśnie na dotychczasowej historii.

Na filmie widzimy aktora Briana Coxa, którego na pewno wielu z Was kojarzy z rozmaitych filmów oraz seriali. To właśnie on próbuje nam przybliżyć historię, jaka miała miejsce w ramach cyklu Tekken do tej pory. Chodzi oczywiście o główny wątek fabularny aż do momentu, w którym rozpoczyna się Tekken 8. Całość trwa mniej więcej 5 minut.

Jeśli chcielibyście zagrać w części poprzednie, nie polecam seansu. Jeżeli natomiast graliście w poprzednie rozdziały i z niecierpliwością wyczekujecie na Tekken 8, możecie już teraz sprawdzić jego demo. Jest ono bowiem dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Oferuje ono pierwszy rozdział scenariusza.

Datę premiery Tekken 8 zaplanowano na 26 stycznia, a grać będziemy na PC, PS5 oraz XS. Nadal nie znamy niestety wymagań sprzętowych wariantu dla blaszaków, więc musicie się uzbroić w cierpliwość, gdybyście planowali jego zakup.


Sprawdź także:
Tekken 8

Tekken 8

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Tekken 8 to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk sięgającej czasów pierwszej generacji konosli Playstation. Za produkcję i wydawnictwo odpowiada firma Bandai Namco En...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   19:49, 10.01.2024
Pamiętam jak zagrywałem się na poczciwym szaraku w Tekkena 1. Był to jeden z pierwszych tytułów jakie miałem na PSX. Nie pomyślałbym wtedy, że seria dobije do numeru 8 Dumny
1 kudosTOMoneks   @   08:40, 28.02.2024
Wow, człowieku, to jest niesamowite! Tekken 1 na szarym PSX to klasyk! Pamiętam, jak godzinami grałem w nią z przyjaciółmi. Była to jedna z pierwszych bijatyk, w jakie grałem i byłem nią po prostu zafascynowany. Nigdy bym nie pomyślał, że seria doczeka się ósmej odsłony. To naprawdę imponujące!
1 kudosBarbarella.   @   10:07, 28.02.2024
Widać klepanie miski nigdy się gatunkowi ludzkiemu nie znudzi. Zadziorny Ważne żebyście sprawdzali też swoje umiejętności w realu, w jakimś portalu "Ustawka.pl" czy coś. Pokręcony