Fallout 4 - edycja dla PlayStation 5 i Xboksa Series X się opóźni

Aktualizacja Fallout 4 dla nowej generacji konsol została przesunięta na 2024 rok.

@ 14.12.2023, 12:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Fallout 4 - edycja dla PlayStation 5 i Xboksa Series X się opóźni

Bethesda opóźniła next-genową aktualizację Fallout 4 dla konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Miała się ona pojawić w sieci jeszcze w tym roku, ale postanowiono ją przesunąć na rok 2024. Do Bostonu nie wybierzemy się zbyt szybko, ale twórcy zapewniają, że warto czekać.

"Dziękujemy za cierpliwość, w trakcie gdy pracujemy nad next-genową aktualizacją Fallouta 4” - napisano. "Wiemy, że jesteście podekscytowani. My też! Potrzebujemy jednak trochę więcej czasu i nie możemy się doczekać ekscytującego powrotu do Wspólnoty Narodów w 2024 roku”.

W zeszłym roku Bethesda poinformowała, że Fallout 4 otrzyma bezpłatną aktualizację, dzięki której gra będzie natywnie wspierać konsole obecnej generacji. Miało to mieć miejsce w 2023 roku. Patch ma zwiększyć płynność gry, a także poprawić interfejs użytkownika oraz umożliwić rozgrywkę w 4K. Nic nie wiemy na temat nowych tekstur czy modeli postaci.

Todd Howard z Bethesdy powtórzył w zeszłym roku, że Fallout 5 w kolejce produkcyjnej dewelopera znajdował się za Starfieldem i Elder Scrolls 6. Na kolejną odsłonę kultowego cyklu poczekamy więc jeszcze bardzo długo. W międzyczasie będziemy mogli cieszyć się next-genową "czwórką".


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   08:58, 16.12.2023
Mnie bardziej ciekawi ile aktualizacja popsuje, a nie poprawi czy ulepszy ;p