Twórcy Call of Duty: Modern Warfare III reagują na żart aktora wcielającego się w Kratosa w God of War

Aktor wcielający się w Kratosa w God of War, Christopher Judge, zażartował na temat długości kampanii fabularnej Call of Duty: Modern Warfare III. Twórcom się to nie spodobało.

@ 10.12.2023, 15:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare III reagują na żart aktora wcielającego się w Kratosa w God of War

Podczas minionego już The Game Awards 2023 aktor Christopher Judge postanowił zażartować, twierdząc że jego wypowiedź z zeszłorocznej gali TGA była dłuższa od tegorocznej kampanii dla jednego gracza w Call of Duty: Modern Warfare III. Ewidentny żart niestety nie wszystkim przypadł go gustu.

"Nie będę stał tu przed Wami, robiąc długie przemówienia. Będę się trzymał scenariusza. Nie będzie 8-minutowego przemówienia, jak rok temu", powiedział Judge nominacje do nagrody za najlepszy występ w tym roku. "Ale ciekawostka, moja wypowiedź była dłuższa od tegorocznej kampanii Call of Duty", dodał aktor.

Na wypowiedź aktora zareagowali deweloperzy, w tym między innymi były twórca Call of Duty, Ajinkya Limaye. Skomentował on wypowiedź aktora na Twitterze pisząc, że choć żart był śmieszny, gry z serii God of War przegrywają z Call of Duty, jeśli chodzi o inne metryki, w tym m.in. w przypadku zaangażowania graczy. Do dyskusji dołączył się też deweloper Sledgehammer, Darcy Sandall, stwierdzając, że podczas gali świętującej gry nie powinno być tego typu żartów. 

Cała sytuacja jest o tyle zabawna, że deweloperzy prawdopodobnie liczyli na poparcie ze strony graczy, a Ci stanęli po stronie aktora, krytykując tegoroczną i wcześniejsze odsłony Call of Duty. Serii Activision oberwało się na tyle solidnie, że wszystkie wpisy deweloperów zniknęły z Twittera.

Jeśli macie swoje zdanie w temacie, koniecznie podzielcie się nim w komentarzach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   16:16, 10.12.2023
Bez, przesady. To już, zażartować nie można?
1 kudosBarbarella.   @   17:03, 10.12.2023
Fajny żart. A umiejętność śmiania się z samego siebie to trudna sztuka.
2 kudosDirian   @   17:31, 10.12.2023
Żart był niezwykle trafny i zamiast się oburzać, mogli to po prostu kulturalnie przemilczeć. Najwidoczniej jednak zdają sobie sprawę z tego, jaki bubel wydali, i kogo miało zapiec, to jak widać zapiekło ;)
0 kudosMicMus123456789   @   20:13, 10.12.2023
Zamiast mu pogratulować lub przemilczeć odpowiedzieli w najgorszy możliwy sposób.
1 kudosmrPack   @   09:35, 11.12.2023
Porównywać "zaangażowanie graczy" w tytule nastawionym przede wszystkim na multiplayer z grą singleplayer Konsternacja Chyba nie znają się na żartach skoro ich to tak zapiekło.
Dodaj Odpowiedź