Ready or Not opuści niebawem wczesny dostęp

Ready or Not, taktyczna strzelanka, otrzyma niebawem sporą aktualizację i opuści wczesny dostęp.

@ 10.12.2023, 14:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Ready or Not opuści niebawem wczesny dostęp

Studio VOID Interactive ujawniło, że jego taktyczna strzelanka, Ready or Not, opuści wkrótce wczesny dostęp i otrzyma sporą aktualizację. Będzie to miało miejsce dokładnie 13 grudnia. Dostaniemy wówczas całkiem nowe misje, mocno usprawnione zadania dostępne już teraz, a także sporo rozmaitych poprawek błędów i niedociągnięć. Poniżej możecie zerknąć na zwiastun przygotowany z okazji nadchodzącej premiery.

Ready or Not jest tytułem przeznaczonym dla jednego gracza, choć oferuje tryb współpracy, w którym wspólnie walczy nawet 5 graczy. W każdej z misji jest sporo rozmaitych celów do wykonania, związanych między innymi z rozbrajaniem bomb oraz uwalnianiem zakładników. Wcielamy się tu w sumie w członków SWAT, więc zlecenia nie powinni być zaskoczeniem.

Będąc we wczesnym dostępie, Ready or Not, było w centrum sporej ilości kontrowersji. Tytuł nawet na moment zniknął ze Steam w 2022 roku po tym, jak twórcy dodali do niego poziom w klubie nocnym. Tytuł finalnie przywrócono, a studio stwierdziło, że poziom usunięto ze względu na naruszenie praw autorskich, związanych z mapą klubu nocnego.

Ready or Not dostępne jest obecnie wyłącznie na PC. Deweloperzy nie planują wariantów przeznaczonych dla konsol.


Sprawdź także:
Ready Or Not

Ready Or Not

Premiera: 13 grudnia 2023
PC

Ready Or Not to oldschoolowa i stawiająca na realizm pierwszoosobowa strzelanina traktująca o oddziałach antyterrorystycznych. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Vo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?