Ready Or Not (PC) - okladka

Ready Or Not (PC)

Premiera:
18 grudnia 2021
Premiera PL:
18 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ready Or Not (PC)
Kawira @ 13:14 09.05.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ready Or Not to oldschoolowa i stawiająca na realizm pierwszoosobowa strzelanina traktująca o oddziałach antyterrorystycznych. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Void Interactive.

Ready Or No stawia na bardzo wysoki realizm w praktycznie każdym aspekcie. Pocisk zachowuje się jak w rzeczywistości, biorąc pod uwagę czynniki pokroju grubość materiału, kąt trafienia, rodzaj materiału itd. Przenosi się to również na efekt zniszczeń, w tym autentyczne ukazanie ran postrzałowych.

Przed każdą misją przeprowadzana jest faza planowania, w trakcie której można nie tylko ustalić ogólny plan, ale również odciąć prąd, przygotować taran, albo - w przypadku obrońców - zabarykadować niektóre przejścia. System poruszania się pozwala na precyzyjne działanie, wykorzystując rolkę myszki do kontroli szybkości chodzenia oraz otwierania drzwi. Nie zabrakło również korzystania z osłon przeniesionego z Red Orchestra 2. Oznacza to, że strzelec może wychylać się automatycznie lub za pomocą przycisku, co daje większą kontrolę.

Bardzo szczegółowo prezentują się również animacje. Postacie otwierają/zamykają ładownice, nie biorą przedmiotów z powietrza i generalnie wszystkie sekwencje wyglądają jak prawdziwe, pozwalając członkom zespołu łatwo zrozumieć co robi gracz w danym momencie.

Redy Or Not oferuje zabawę dla pojedynczego gracza oraz w trybie multiplayer - w kooperacji do ośmiu graczy oraz rozgrywek PvP z pełnym systemem rankingowym.

Ready Or Not 31 grudnia 2021 roku trafiło do programu Steam Early Access.

Wymagania: Twórcy gry Ready Or Not ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Ready Or Not (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?