Assassin's Creed: Mirage w przyszłym tygodniu dostanie New Game Plus

Assassin's Creed: Mirage otrzyma w przyszłym tygodniu New Game Plus, tryb permadeath opóźniony.

@ 10.12.2023, 11:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Mirage w przyszłym tygodniu dostanie New Game Plus

Ubisoft udostępni w przyszłym tygodniu tryb New Game Plus w grze Assassin’s Creed Mirage w ramach najnowszej aktualizacji. Kolejna nowa funkcja, opcjonalny tryb permanentnej śmierci dostępny na wszystkich poziomach trudności, nie pojawi się zaś w grudniowej aktualizacji, jak wcześniej planowano.

"Zespół nadal pracuje nad trybem permadeath, który ma zostać wydany w aktualizacji na początku 2024 roku” - komentuje Ubisoft.

Prace nad Mirage prowadzone były przez firmę Ubisoft Bordeaux, studio stojące za rozszerzeniem Gniew Druidów do gry Assassin's Creed: Valhalla.

Assassin's Creed: Mirage zostało wydane 5 października na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC, a wersja na iPhone’a 15 Pro ma pojawić się na początku 2024 roku. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla komputerów osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?