Final Fantasy XVI otrzyma wiosną fabularne DLC

Final Fantasy XVI otrzyma kolejne fabularne DLC na wiosnę 2024 roku.

@ 10.12.2023, 12:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Final Fantasy XVI otrzyma wiosną fabularne DLC

Square Enix ujawniło drugie fabularne rozszerzenie do Final Fantasy XVI, które pojawi się na PlayStation 5 w przyszłym roku.

Na PlayStation Store jest już za 9,99 USD (około 40 zł) rozszerzenie Echoes of the Fallen, które dodaje nowe zadanie fabularne dostępne po odblokowaniu Origin, jako miejsca docelowego na mapie świata i ukończeniu zadań Where There’s a Will oraz Priceless.

Dodatek umożliwia także graczom władanie Buster Sword - bronią Cloud Strife'a z Final Fantasy VII - i słuchanie Away (1987), jako muzyki w tle w obszarze Kryjówki.

Drugie rozszerzenie fabularne, o nazwie The Rising Tide, zostanie wydane wiosną 2024 roku. Gracze mogą kupić przepustkę do gry Final Fantasy XVI, która obejmuje dostęp do obu pakietów DLC po obniżonej cenie wynoszącej 24,99 USD.

The Rising Tide może być o wiele większym rozszerzeniem, niż opublikowane już Echoes of the Fallen, ale ostatecznie przekonamy się o tym na wiosnę przyszłego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:25, 10.12.2023
Człowiek nawet nie wiedział, że wyszło już pierwsze DLC, będzie trzeba je sprawdzić.