Fallout odtworzony w Fallout: New Vegas

Grupka moderów postanowiła przenieść klasyczne Fallout do dzisiejszych czasów. Wykorzystano do tego celu grę Fallout: New Vegas.

@ 26.11.2015, 09:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Fallout odtworzony w Fallout: New Vegas

Fani pierwszej odsłony serii Fallout postanowili wykorzystać grę Fallout: New Vegas do opracowania moda, w którym odtworzony został pierwowzór sagi. Całość działa oczywiście z wykorzystaniem silnika New Vegas, a w związku z tym dzieli z produkcją studia Obsidian Entertainment wiele kluczowych elementów.

Osoby odpowiedzialne za modyfikację mają nadzieję, że uda im się przenieść cały świat oraz wszystkie zadania. Nie jest niestety możliwym zaaplikowanie całkowicie przebudowanego systemu walki, ani klasycznych hubów, a w związku z tym ortodoksi będą musieli je przełknąć. Na szczęście to nie do nich kierowany jest projekt, ale do ludzi, którzy z pierwowzorem nie mieli styczności, a w obecnych czasach nie przemawia do nich przestarzała, izometryczna oprawa wizualna.

Jeśli jesteś wśród tej właśnie grupy, to pamiętaj o modzie i śledź jego postępy za sprawą NexusMods oraz Facebooka. Na koniec mamy jeszcze pierwszy materiał filmowy, ukazujący moda w akcji.


Sprawdź także:
Fallout

Fallout

Premiera: 30 września 1997
PC

Fallout jest jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych gier RPG. Jej akcję osadzono w przyszłości, w świecie wyniszczonym całkowicie ze względu na konflikt nuklea...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:15, 26.11.2015
Całkiem ciekawy pomysł, to może być nawet przyjemne zagrać w takiego Fallouta.
0 kudosGuilder   @   17:31, 26.11.2015
Jeśli im to wyjdzie to OMatkoBoskaNieWytrzymam! Jedynka to najlepsza część serii, a spojrzenie na to z nowej perspektywy to świetna sprawa.
0 kudosIgI123   @   01:14, 27.11.2015
Łooł, trzymam kciuki za projekt. Mam nadzieję że wypali.
Tylko głos Nadzorcy jakiś taki...
0 kudosJackieR3   @   09:58, 27.11.2015
Big wspomniał że to raczej propozycja dla graczy takich jak ja co nie mieli kontaktu z oryginałem i nie będą psioczyć na to czy tamto.Ale przyznam że wolałbym już zainstalować pikselowaty,izometryczny pierwowzór niż takie przeróbki.
0 kudosAndziorka   @   17:54, 27.11.2015
Mimo,iż miałam kontakt z oryginałem trzymam za projekt kciuki i czekam Szczęśliwy
0 kudosUxon   @   19:28, 27.11.2015
Świetny pomysł. Biorąc pod uwagę, że ta gra została już na każdy możliwy sposób rozłożona, to może wyjść coś fajnego. Co do systemu walki, to też można go zmodyfikować tak, by bardziej był oparty na statystykach. Nie mam jakichś wielkich oczekiwań co do tego projektu, ale będę chłopakom kibicował i z chęcią sprawdzę co im wyjdzie.
Dodaj Odpowiedź