Good Loot wprowadza figurki, które powiesić można na choince

Marka Good Loot przygotowała całkiem nowy produkt. Figurki z naszych ulubionych uniwersów, które można powiesić na choince.

@ 01.12.2023, 15:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Good Loot wprowadza figurki, które powiesić można na choince

Good Loot to producent i dystrybutor gadżetów dla fanów popkultury, który ma w swoim portfolio naprawdę mnóstwo wyśmienitych produktów. Od niedawna w sprzedaży są też autorskie figurki winylowe, które nadają się nie tylko do postawienia na półce, ale również do powieszenia na choice, co umożliwia doczepiany łańcuszek.

Figurki Good Loot to modele wykonane z winylu. Mają one wysokość 10 centymetrów, a na początek jest ich w sumie cztery sztuki. Gdybyście byli zainteresowani, możecie nabyć figurki Geralta z Rivii, Johnny'ego Silverhanda z gry Cyberpunk 2077, Eivor z Assassin’s Creed oraz Vault Boya z serii gier Fallout. Wszystkie figurki tworzą spójną kolekcję, a więcej informacji na ich temat znajdziecie w tym miejscu.

Jednocześnie Good Loot informuje, że w sprzedaży pojawiły się inne nowości z uniwersum Wiedźmina, w tym specjalny brelok z mieczem Ciri, kubek termoaktywny z wiedźmińskimi znakami, a także skarpetki z wilkiem. Nowości i wszystkie dostępne produkty znajdziecie oczywiście na oficjalnej stronie marki.

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot znajdziecie popularne marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout® czy Assassin’s Creed oraz epickie i kultowe światy fantasy i SF. Good Loot oferuje również kolekcję puzzli o wyjątkowej i bardzo różnorodnej tematyce. Od motywów z najlepszych gier wideo, przez popularne komiksy, aż po obrazy polskich i światowych artystów. Wszystkie łączy najwyższa jakość i oryginalny styl.


Poniżej rzucić okiem możecie na figurki, które otrzymaliśmy od Good Loot do prezentacji. Wyglądają one naprawdę dobrze. Są porządnie wykonane i na pewno będą się też prezentować świetnie na choince. Natenczas takowej nie mamy, ale jak tylko się to zmieni, zajmą na drzewku zaszczytne miejsce.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:55, 01.12.2023
Szkoda że nie z czekolady.