S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - znamy długość gry

Deweloperzy ze studia GSC Game World postanowili ujawnić długość S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Podkreślili też, że będzie mnóstwo zawartości dodatkowej.

@ 01.12.2023, 15:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - znamy długość gry

Przed kilkoma godzinami na naszych łamach pojawiła się wiadomość, w której zawarliśmy nowy zwiastun oraz datę premiery S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Niedługo potem pozyskaliśmy garść nowych informacji na temat nowego dzieła GSC Game World, w tym jego długość.

Z wywiadu dla chińskiego portalu Gamersky wynika, że dotarcie do finału głównego wątku fabularnego S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl powinno pochłonąć nam około 40 godzin. Chodzi oczywiście wyłącznie o główny wątek, bez jakichkolwiek aktywności pobocznych, a tych ma być ponoć sporo. Zobaczenie wszystkiego, może wymagać od gracza poświęcenia setek godzin wolnego czasu, powiedzieli twórcy.

GSC Game World ujawniło ponadto, że na potrzeby S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl przygotowywana jest opowieść, która będzie się rozgałęziać. W sumie przygotowano cztery odmienne zakończenia i choć nie wiemy, czy będą się one znacząco od siebie różnić, wiemy że wpływ na nie będą miały także decyzje podejmowane przez nas w trakcie przechodzenia zadań pobocznych.

Premiera S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl odbędzie się w pierwszym kwartale 2024 roku, a grać będziemy wówczas wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
3 kudosluki505   @   19:15, 01.12.2023
STALKER 2 to chyba jedyna gra na którą czekam jeśli chodzi o post apo.
1 kudosbalic87   @   18:44, 02.12.2023
Czy po 3 miesiącach wyjdzie wersja na PS5 ??
2 kudosDirian   @   22:24, 02.12.2023
Cytat: balic87
Czy po 3 miesiącach wyjdzie wersja na PS5 ??


Tyle trwa ekskluzywność dla Xboksa, ale czy od razu po zakończeniu tego okresu gra trafi do sprzedaży na PS5, to tego jeszcze nie potwierdzili.