Assassin's Creed Syndicate za darmo w Ubisoft Store

Darmowy bilet do wiktoriańskiego Londynu.

@ 27.11.2023, 17:16
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Assassin's Creed Syndicate za darmo w Ubisoft Store

Firma Ubisoft udostępniła dla graczy za darmo grę Assassin's Creed Syndicate na łamach swojego sklepu Ubisoft Store. Grę możecie odebrać, oczywiście jedynie w wersji PC, do 6 grudnia.

Assassin's Creed Syndicate debiutowało w 2015 roku, przenosząc graczy do epoki wiktoriańskiego Londynu - czasów rewolucji przemysłowej. Rozgrywka opiera się na podobnych zasadach, co w poprzednich odsłonach cyklu. Otrzymujemy więc do dyspozycji sporych rozmiarów otwarty świat, przepełniony przeróżnej maści aktywnościami. Główni bohaterowie, rodzeństwo Evie i Jacob Frye, przemierzają metropolię, wypełniając zadania i starając się przepędzić tutejszy zakon templariuszy.

Odbierz Assassin's Creed Syndicate za darmo

Jako że tym razem bohaterów jest dwójka, fabuła podzielona została pomiędzy nich. Czasem sterujemy Evie, a czasem Jacobem, wypełniając narzucone cele. Pomiędzy zleceniami możemy się swobodnie przemieszczać pomiędzy protagonistami, wybierając odpowiadający nam styl rozgrywki. Evie ceni sobie przede wszystkim spryt oraz zręczność, Jacob to natomiast typowy osiłek, który preferuje walkę wręcz i bezkompromisowe rozwiązywanie sporów.

Gra zebrała przyzwoite oceny - średnia ocen na metacritic.com wynosi 76 punktów. Jeśli nie wiecie czy warto zagrać, to zapoznajcie się z naszą recenzją. Zerknijcie również na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Syndicate

Assassin's Creed: Syndicate

Premiera: 19 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Syndicate to kolejna odsłona słynnej serii gier akcji tworzonych przez firmę Ubisoft, w której tym razem przenosimy się do XIX-wiecznego Londynu.Rozgryw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?