PlayStation Portal z problemami z dostępnością na półkach sklepowych

Sprzęt PlayStation Portal ponownie na półkach sklepowych w USA. Tylko na chwilę... by znowu zniknąć.

@ 28.11.2023, 10:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

PlayStation Portal z problemami z dostępnością na półkach sklepowych

Z okazji Cyberponiedziałku w Stanach Zjednoczonych można było kupić świeże produkty PlayStation, a wśród nich między innymi PlayStation Portal. W momencie publikacji niniejszej wiadomości Walmart sprzedaje poszukiwane urządzenie do przesyłania strumieniowego z PS5 za 199 dolarów.

Wygląda na to, że urządzenie przenośne jest na bieżąco produkowane i wyprzedawane, więc jeśli początkowo będzie wyświetlane jako niedostępne, warto poczekać, bo możliwe, że za moment będzie ponownie dostępne. PlayStation Portal został szybko wyprzedany po jego wprowadzeniu na początku tego miesiąca, a aktualna dostępność prawdopodobnie będzie dość ograniczona.

Obecnie nie wiadomo, kiedy PlayStation Portal będzie ponownie powszechnie dostępny do zakupu. W USA witryna Sony PlayStation Direct mówi o urządzeniu przenośnym: „Zajrzyj na początku grudnia, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności produktów”. Obecnie nie można go również kupić w Wielkiej Brytanii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?