Baldur's Gate III z wersją próbną dla abonentów PlayStation Plus Premium

Subskrybenci PS Plus Premium będą w stanie sprawdzić za darmo pierwsze godziny rozgrywki w Baldur's Gate III.

@ 20.11.2023, 15:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Baldur's Gate III z wersją próbną dla abonentów PlayStation Plus Premium

Studio Larian, we współpracy z firmą Sony Computer Entertainment, przygotowało specjalną ofertę dotyczącą gry Baldur's Gate III. Chodzi o to, że subskrybenci PlayStation Plus Premium będą mogli całkowicie za darmo sprawdzić swoistą próbkę BG3.

Jeśli chodzi o zawartość, jaką będziemy mogli sprawdzić, to mowa o 2 godzinach rozgrywki. Nie jest to co prawda wiele, albowiem główny wątek fabularny Baldur's Gate III potrafi pochłonąć nawet 100 godzin wolnego czasu, ale jakiś przedsmak tego, co przygotowali Irlandczycy jest.

Gdybyście jednak nie byli zainteresowani Baldur's Gate III na konsolach, pamiętajcie że możecie je też nabyć w wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych. Przed zakupem spójrzcie na naszą recenzję i zerknijcie na wymagania sprzętowe, aby mieć pewność, że bawić będziecie się w odpowiedniej jakości.

Baldur's Gate III jeszcze w tym roku powinno pojawić się na konsolach Xbox Series X|S. Na razie nie znamy konkretnej daty, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?