Marvel's Wolverine - premiera w 2025 roku, akcja toczy się w miejscu zwanym Madripoor

Z informacji, które wyciekły do sieci wynika, że Marvel's Wolverine będzie mroczniejsze i bardziej brutalne niż wcześniejsze projekty studia Insomniac Games.

@ 20.11.2023, 14:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Marvel's Wolverine - premiera w 2025 roku, akcja toczy się w miejscu zwanym Madripoor

Marvel's Spider-Man 2, czyli najnowsze dzieło studia Insomniac Games, dostępne jest już w sprzedaży, a w tym momencie deweloperzy przygotowują już Marvel's Wolverine, czyli kolejny swój projekt. Mimo że w tym momencie ilość szczegółów na jego temat jest znikoma, do sieci wyciekło kilka interesujących detali.

Znany leaker (osoba odpowiedzialna za przecieki informacji), Daniel Richtman, stwierdził, że data premiery Marvel's Wolverine zaplanowana została na 2025 rok, choć wcześniej m.in. Jeff Grubb donosił, iż deweloperzy celują w końcówkę roku 2024. Możliwe jednak, że doszło do jakiejś wewnętrznej obsuwy.

Richtman uważa ponadto, że akcja Marvel's Wolverine będzie się toczyć w miejscu zwanym Madripoor, fikcyjnym mieście w południowowschodniej Azji, które w uniwersum Marvela opisywane jest jako raj dla piratów i kryminalistów wszelkiej maści. Na razie oczywiście nie wiemy czy grać będziemy wyłącznie we wspomnianym Madripooru, czy także w innych lokacjach.

Marvel's Wolverine, zgodnie z przeciekami, będzie mroczniejszy i bardziej brutalny od dotychczasowych projektów studia Insomniac Games, co w sumie nie powinno być zaskoczeniem, gdy weźmiemy pod uwagę kto jest bohaterem projektu. Co dokładnie będzie to oznaczać? W tym momencie nie sposób powiedzieć

Na koniec przypomnę, że Insomniac Games przygotowuje nie tylko Marvel's Wolverine, ale także jakieś tajemnicze projekty, w uniwersum Spider-Mana. Szczegółów nie znamy, ale mówi się o jakimś dodatku dla Marvel's Spider-Man 2, a może nawet spinoffie, którego bohaterem będzie Venom.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?