Remake Star Wars: Knights of the Old Republic nie jest już podobno opracowywany

Nieciekawe wieści docierają do nas, jeśli chodzi o remake Star Wars: Knights of the Old Republic. Projekt podobno już nie powstaje.

@ 20.11.2023, 13:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic nie jest już podobno opracowywany

Gdy zapowiedziano remake Star Wars: Knights of the Old Republic fani byli naprawdę podekscytowani. Wydarzenie to miało jednak miejsce w 2021 roku, a od tamtej pory nie otrzymaliśmy na temat przedsięwzięcia niczego konkretnego. Na domiar złego, w międzyczasie studio Aspyr Media, które za projekt odpowiadało, zostało od niego odsunięte, a deweloping powierzono Saber Interactive. Także to studio nad grą już prawdopodobnie nie pracuje.

Dziennikarz Jerr Grubb, powołując się na jakieś anonimowe źródła, twierdzi że remake Star Wars: Knights of the Old Republic w tym momencie już nie powstaje. Nie wie on co prawda czy grę całkowicie anulowano, czy po prostu w tym momencie nikt przy niej nie pracuje, ale wrzucono pauzę i nie wiadomo kiedy ewentualnie się to zmieni. Możliwe, że przedsięwzięcie nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Czekamy oczywiście na więcej konkretów, a gdy takowe się pojawią, będziemy Was informować. Niewiarygodnym wydaje się, że - biorąc pod uwagę zainteresowanie graczy - Embracer Group całkowicie projekt anuluje. Możliwe, że dochodzi po prostu do jakiś przetasowań, koniecznych do tego, by ruszyć do przodu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:20, 20.11.2023
Szkoda. Pomimo że jak słyszę hasło "Star Wars" to na japie pojawia mi się kpiący uśmieszek to jednak w KotOR-a grało mi się fajnie i w remaka też bym chętnie zagrała.