Marvel's Wolverine - wyciekł pierwszy zwiastun promujący grę

W sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy Marvel's Wolverine. Widzimy na nim efektowny i brutalny gameplay!

@ 20.02.2024, 11:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Marvel's Wolverine - wyciekł pierwszy zwiastun promujący grę

Mimo że Sony na najbliższe miesiące nie ma zaplanowanej żadnej premiery ze swoich największych i najbardziej znanych marek, spółka przygotowuje całkiem liczne grono interesujących tytułów. Wśród nich jest m.in. nowe dzieło studia Insomniac Games, czyli Marvel's Wolverine. Oficjalnej jego prezentacji do tej pory nie doświadczyliśmy, ale do sieci wyciekł pierwszy zwiastun.

Wideo, o którym mowa pojawiło się na portalu Reddit w sekcji poświęconej przeróżnym wyciekom. Nie sposób mieć 100-procentową pewność, że mamy do czynienia z prawdziwym materiałem promującym grę, ale wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest. Podczas seansu ujrzycie dzięki temu efektowny system walki, dynamiczny sposób przemieszczania się bohatera, a także rozczłonkowywanie wrogów.

Mimo że nie mamy do czynienia z ukończonym projektem, całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Oprawa wizualna zdaje się być dopracowana, animacje płynne i efektowne, a wydajność na tyle wysoka, że wszystko śmiga tak, jak powinno. Duży plus należy się deweloperom za to, że nie stronią od przemocy, tak charakterystycznej w przypadku Wolverina.

Marvel's Wolverine nie ma jeszcze daty premiery, ale dostępny będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, będziemy Was oczywiście informować.

New Wolverine Trailer
byu/danoka29 ininsomniacleaks


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:50, 20.02.2024
Jak na ten moment wyglądałoby to w miarę ok. Widać tu nieco naleciałości z przygód pajęczaka Puszcza oko
0 kudosBarbarella.   @   14:56, 20.02.2024
Ten Wolverine coś mi przypomina Freddy Krugera tylko Freddy bardziej charyzmatyczny. Zadziorny
0 kudospetrucci109   @   11:00, 21.02.2024
Fajnie to wygląda. Całkiem spoko. Nie jestem fanem superbohaterów (oprócz Batmana) ale w to bym zagrał.