Saber twierdzi, że Star Wars: Knights of the Old Republic Remake ma się dobrze

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nadal podobno powstaje i ma się dobrze.

@ 03.04.2024, 10:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Saber twierdzi, że Star Wars: Knights of the Old Republic Remake ma się dobrze

Dobre wiadomości dla wszystkich tych, którzy czekają nadal na remake Star Wars: Knights of the Old Republic. Saber Interactive, deweloperzy przedsięwzięcia, ponoć twierdzi, że gra jest w fazie produkcji i ma się dobrze.

W rozmowie z IGN dyrektor generalny Sabre Interactive, Matthew Karch, udzielił pierwszego w dotychczasowej historii oficjalnego potwierdzenia, że studio rzeczywiście pracuje nad Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Karch nie podał szczegółów na temat dokładnego statusu projektu, ale potwierdził, że projekt żyje i ma się dobrze.

"To jasne i oczywiste, że nad tym pracujemy" - powiedział. "To było wielokrotnie omawiane w prasie. Powiem tyle, że gra żyje i ma się dobrze, a my dokładamy wszelkich starań, aby przekroczyć oczekiwania konsumentów".

Czas pokaże ile jeszcze poczekamy zanim Star Wars: Knights of the Old Republic Remake zostanie ponownie zaprezentowane publicznie. Wiadomo o nim tylko tyle, że powstaje, ale od lat nic konkretnego nie pokazano. To jedna z najbardziej udanych gier w uniwersum Gwiezdnych Wojen, więc po jej remaku ludzie spodziewają się naprawdę wiele.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:44, 03.04.2024
Pocieszająca informacja. Przyznam że ja ostatnio bardziej czekam na remaki wielkich klasyków niż na nowe tytuły. Oczywiście z tą nadzieją że będą tak dobre jak te które robi Capcom z Resident Evil.