Star Wars: Knights of the Old Republic - Disney uważa, że jest duże zapotrzebowanie na remake

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic nie radzi sobie ostatnio najlepiej, mimo że projekt podobno nadal powstaje.

@ 14.12.2023, 10:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars: Knights of the Old Republic - Disney uważa, że jest duże zapotrzebowanie na remake

W ostatnim czasie sporo było informacji na temat tego, że remake Star Wars: Knights of the Old Republic wpadł w tarapaty. Różne osoby twierdziły, że został on anulowany, a wydawca, Embracer Group, nie jest chętny do tego, by komentować jakiekolwiek doniesienia. Głos w sprawie postanowił zabrać szef gamingu w Disney'u, Sean Shoptaw. Nie powiedział on co prawda niczego konkretnego, ale podkreślił, że zapotrzebowanie na grę jest duże.

"Nie mogę powiedzieć zbyt wiele w tym momencie, z oczywistych powodów, ale KOTOR jest oczywiście niebywale popularną grą, jesteśmy z niej bardzo dumni i myślę, że wciąż jest na nią ogromne zapotrzebowanie. Na tym poprzestanę", powiedział Shoptaw.

Czy to oznacza, że remake Star Wars: Knights of the Old Republic jest dla DIsney'a projektem priorytetowym i że w takiej czy innej postaci zostanie on przygotowany? Z ostatnich doniesień wynikało, że Saber Interactive przejęło deweloping projektu po Aspyr Media, ale prócz tego niczego konkretnego nie ujawniono. Trzymamy w związku z tym kciuki za to, by niebawem się to zmieniło.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?