Baldur's Gate III - patch 3 dla gry wprowadza magiczne lustro, pozwalające nam zmieniać wygląd postaci

Deweloperzy poprawili w nowej aktualizacji Baldur's Gate III kolejne niedociągnięcia, a przy okazji dodali m.in. wsparcie dla komputerów Mac.

@ 24.09.2023, 11:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Baldur's Gate III - patch 3 dla gry wprowadza magiczne lustro, pozwalające nam zmieniać wygląd postaci

Studio Larian opublikowało już kolejną, dużą aktualizację dla Baldur's Gate III. Patch oznaczony numerem 3 wprowadza sporo zmian i poprawek, a także kilka całkowitych nowości, o które gracze prosili od czasu sierpniowej premiery. Jeśli nadal gracie, koniecznie rzućcie okiem na to, co przygotowali deweloperzy.

Po pierwsze, patch 3 dodaje do Baldur's Gate III specjalne Magiczne Lustro, dzięki któremu zmienić można wygląd prowadzonej przez nas postaci. Co istotne, można z niego korzystać ile razy się chce, ale nie da się zmienić rasy, subrasy, ani rodzaju ciała. Niemożliwe jest też oczywiście modyfikowanie postaci predefiniowanych, ani usuwanie zmian wynikających z podjętych podczas zabawy decyzji.

Jeśli chodzi o inne modyfikacje, warto wspomnieć o poprawionej wydajności w akcie trzecim (tych ma być więcej), wsparciu dla komputerów Mac oraz lepszym wykorzystaniu możliwości kontrolera DualSense. Kolor podświetlenia kontrolera zmienia się teraz w zależności od wykorzystywanych zaklęć, co niby nie jest jakąś kluczową modyfikacją, ale na pewno dodaje "kolorytu" rozgrywce.

Nie załączamy pełnej listy zmian, bo znajdują się w niej spoilery. Zaktualizujcie po prostu Baldur's Gate III, jeśli nadal spędzacie z nim czas. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję oraz na wymagania sprzętowe wersji przeznaczonej dla blaszaków, jeśli zamierzacie takową kupić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:06, 25.09.2023
Według mnie możliwość poprawienia w dalszym etapie wyglądu postaci, który stworzyło się samemu powinien być w każdej grze dającej taką opcję.
0 kudosBarbarella.   @   11:38, 25.09.2023
Dla mnie takie lustro to rzecz niezbędna. Musze gdzieś przypudrować nosek albo albo zrobić silikonowy lifting ust. Uśmiech