Star Wars: Eclipse nadal istnieje, powstaje powoli

Quantic Dream od jakiegoś czasu przygotowuje Star Wars: Eclipse. Mimo że nowych informacje na temat projektu nie mamy, jest on nadal na spokojnie przygotowywany.

@ 24.09.2023, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars: Eclipse nadal istnieje, powstaje powoli

W ostatnim czasie zapowiedziano sporo gier, których akcja toczy się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednym z tytułów jest Star Wars: Eclipse, za którego powstanie odpowiada studio Quantic Dream. I choć od zapowiedzi, która miała miejsce 2 lata temu nie dowiedzieliśmy się niczego nowego, projekt podobno ma się dobrze i jest ciągle opracowywany.

Star Wars: Eclipse zapowiedziano w trakcie The Game Awards z 2021 roku. Ujawniono wówczas, że będzie to przygodówka akcji, w której istotną rolę mają odgrywać wybory. Na chwilę obecną nie wiemy kiedy dokładnie możemy się go spodziewać, ale z rozmaitych plotek wynika, że nie wcześniej niż w 2026 roku.

W trakcie Tokyo Game Show 2023, wiceprezeska marketingu w Quantic Dream, Lisa Pendse, powiedziała, że Star Wars: Eclipse nadal istnieje. "Czy mogę powiedzieć, że to nadal istnieje? Ponieważ istnieje. Nie jest po prostu gotowe. Powoli je pichcimy". Pendse podzieliła się następnie kilkoma interesującymi szczegółami.

"Jedną z najważniejszych rzeczy, gdy zapowiadaliśmy Star Wars Eclipse, było upewnienie się, że to przygodówka akcji, w której są wszystkie elementy charakterystyczne dla gier od Quantic Dream. Co oznacza oczywiście rozbudowaną narrację oraz wiele grywalnych postaci".

"Nie ma tu końca gry. Każdy może umrzeć, wszystko może się wydarzyć, a opowieść nadal idzie do przodu, więc wszystkie te elementy zachowaliśmy. Ale jednocześnie rozwijamy swoją ekspertyzę, jeśli chodzi o rozgrywkę".

Czekamy oczywiście na więcej informacji, a gdy takowe się pojawią, będziemy Was oczywiście informować. Póki co niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?