Onimusha od Netflixa na pierwszym zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun anime pt. Onimusha. Jego reżyserem jest Takashi Miike.

@ 20.09.2023, 15:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Onimusha od Netflixa na pierwszym zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego anime od Netflixa, opartego na marce Onimusha. Film zadebiutuje na platformie dokładnie 2 listopada, a skupi się na postaci zwanej Musashi Miyamoto, którą powinni kojarzyć gracze zaznajomieni z grą Onimusha: Blade Warriors. Reżyserem anime jest Takashi Miike, kontrowersyjny filmowiec z Japonii, znany z bardzo brutalnych filmów.

Wygląd Musashi oparto na aktorze Toshiro Mifune, który występował w wielu filmach słynnego Akiry Kurosawy, w tym między innymi w Siedmiu Samurajach oraz Rashomon. Onimusha ma być całkiem nową serią, pełną realistycznej akcji oraz interesujących wątków fabularnych.

"Początek okresu Edo, Musashi nie jest już młodym mężczyzną. Wyrusza on z legendarną rękawicą Oni, aby pokonać Genma. Postaci 3D oraz ręcznie rysowane tła kreują fenomenalną oprawę wizualną. Onimusha otrzymuje nowe życie za sprawą nowoczesnej technologii animacji", czytamy w opisie filmu.

Na koniec nadmienię jeszcze, że 27 września Neftlix organizuje wydarzenie zwane Drop 01, poświęcone najlepszym animacjom Netflixa. W trakcie transmisji spółka skupić się ma m.in. na promowaniu serialu Castlevania: Nocturne, którego pierwsze trzy odcinki pojawią się podczas prezentacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?