Phil Spencer reaguje na przecieki, jakie pojawiły się w sieci

Microsoft jest zawiedziony obecną sytuacją i zamierza w przyszłości lepiej się zabezpieczać.

@ 20.09.2023, 14:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Phil Spencer reaguje na przecieki, jakie pojawiły się w sieci

W ostatnim czasie pojawiło się sporo przecieków dotyczących planów Microsoftu. Do sieci trafiły one z rozprawy, którą wytoczyła Federalna Komisja Handlu Stanów Zjednoczonych przeciwko gigantowi z Redmond, chcącemu przejąć Activision Blizzard. Rozprawa już za nami, ale nadal docierają do nas rozmaite interesujące dokumenty.

To właśnie z tych materiałów dowiedzieliśmy się m.in. o nowej, odświeżonej wersji konsoli Xbox Series X, jak również o planach Bethesdy. Żadne z przecieków nie zostały oczywiście oficjalnie potwierdzone, a teraz szef Xboksa, Phil Spencer, postanowił wreszcie na nie zareagować. Stwierdził on we wpisie na portalu X, że to rozmaite stare dokumenty oraz maile, które wcale nie muszą mieć już odzwierciedlenia w rzeczywistości.

"Widzieliśmy tę rozmowę dookoła starych maili oraz dokumentów. Ciężko w ten sposób dzielić się pracą naszej ekipy, ponieważ mnóstwo rzeczy się zmieniło i naprawdę wieloma sprawami można się obecnie oraz w przyszłości ekscytować. Podzielimy się prawdziwymi planami, gdy będziemy gotowi".

Phil Spencer wysłał też maila do swoich współpracowników, poruszając kwestię wycieków. Z maila dowiadujemy się, że publikowane w sieci są stare, a Spencer wyciągnie wnioski na przyszłość, aby podobna sytuacja nie miała miejsca. Wyciek jest bowiem związany nie tylko z Microsoftem, ale także z wieloma innymi firmami współpracującymi lub konkurującymi z gigantem z Redmond.

Nowe informacje w sprawie, a w szczególności te dotyczące planów Microsoftu, będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:34, 20.09.2023
Kto sieje wiatr, zbiera burze Niewinny