Remnant 2 z datą premiery i nowym zwiastunem

Studio Gunfire Games opublikowało nowy zwiastun Remnant 2, a przy okazji ujawniło kiedy dokładnie będzie miała miejsce premiera gry.

@ 09.06.2023, 14:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Remnant 2 z datą premiery i nowym zwiastunem

Wielu graczy na pewno czeka na premierę Remnant 2. Jeszcze niedawno nie wiedzieliśmy niestety kiedy dokładnie projekt Gunfire Games pojawi się w sprzedaży, ale na szczęście deweloperzy postanowili wreszcie sytuację wyklarować. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, debiut Remnant 2 zaplanowano na tegoroczne lato, a konkretnie na 25 lipca.

Wieść na temat daty premiery Remnant 2 dociera do nas z minionej już transmisji inaugurującej Summer Game Fest 2023. W jej trakcie mogliśmy obejrzeć nowy zwiastun projektu, kładący nacisk na gameplay w trybie współpracy, choć warto wspomnieć, że grę w całości będzie się dało przejść solo.

Zwiastun ujrzycie poniżej, a w Remnant 2 grać będziecie mogli na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Pamiętajcie, że datę premiery wyznaczono na 25 lipca, czyli do rozgrywki przystąpimy za nieco ponad miesiąc.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?