Avatar: Frontiers of Pandora na nadchodzącym Ubisoft Foward

Podczas zbliżającego się Ubisoft Foward ujrzymy całkiem sporo nowych gier francuskiego wydawcy. Na razie nie wiadomo niestety, czy będzie rozgrywka, czy tylko zwiastuny.

@ 02.06.2023, 12:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Avatar: Frontiers of Pandora na nadchodzącym Ubisoft Foward

Już niedługo będzie wysyp branżowych imprez, w trakcie których prezentowane będą największe nadchodzące premiery. Jedno z wydarzeń to zaplanowane na 12 czerwca Ubisoft Foward, podczas którego Francuzi chcą się pochwalić kilkoma wcześniej ujawnionymi projektami, a także czymś całkowicie nowym.

Na Ubisoft Forward zobaczyć mamy m.in. Assassin's Creed: MirageAvatar: Frontiers of Pandora oraz The Crew Motorfest. Wszystkie wspomniane projekty zostały w niewielkim stopniu zajawione na widocznym poniżej zwiastunie. Ubisoft przygotowuje jednak coś jeszcze. Jakąś dużą grę, mającą trafić do sprzedaży przed kwietniem 2024 roku. O co chodzi? Bardzo możliwe, że o projekt w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za którego powstaniem stoi Ubisoft Massive, ale z rozmaitych doniesień wynika, że postępy przy nim są skromne, a sama gra zbyt ambitna. Mimo to zwiastun możemy dostać.

Pewne jest natomiast to, że nie zobaczymy Prince of Persia: Piaski Czasu Remake. Ubisoft zapowiedziało jakoś czas temu, że gra jest wciąż na dość wczesnym etapie rozwoju po tym, jak przejęło je studio Ubisoft Montreal.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:16, 02.06.2023
Od filmu mnie raczej odrzuciło to nie wiem czy gra mnie przyciągnie.