The Expanse: A Telltale Series na zwiastunie fabularnym

Premiera pierwszego epizodu The Expanse: A Telltale Series coraz bliżej, a w związku z tym deweloperzy opublikowali zwiastun fabularny gry.

@ 02.06.2023, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Expanse: A Telltale Series na zwiastunie fabularnym

Telltale Games niebawem zadebiutuje z kolejną swoją grą, The Expanse: A Telltale Series. Przygodówka w znanym uniwersum, będzie oferowana - jak inne przedsięwzięcia ekipy - w formie epizodycznej, a pierwszy rozdział opowieści dostępny będzie w lipcu. Z tego właśnie powodu, deweloperzy przygotowali zwiastun fabularny, mający nam delikatnie zarysować historię, jaka na nas czeka.

The Expanse: A Telltale Series oparte zostało na serialu o tym samym tytule. Akcja gry toczy się przed pierwszym sezonem opowieści z TV, a skupia się na postaci zwanej Camina Drummer, w którą wcieliła się aktorka Cara Gee. Na pokładzie statku Artemis, nasza bohaterka będzie prowadzić interakcję z innymi postaciami, a także przemierzać pełne niebezpieczeństw obszary wszechświata. Jak na Telltale przystało, podejmowane w trakcie zabawy decyzje wpłyną na całą opowieść.

Data premiery pierwszego epizodu The Expanse: A Telltale Series zaplanowana została na 27 lipca. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, X1 oraz XS. Kolejne epizody mamy otrzymywać w dwutygodniowych odstępach, więc cała opowieść powinna się zamknąć w około dwa miesiące.


Sprawdź także:
The Expanse: A Telltale Series

The Expanse: A Telltale Series

Premiera: 27 lipca 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

The Expanse: A Telltale Series to narracyjna gra przygodowa bazująca na licencji popularnego serialu Amazon Studios o tym samym tytule. Za produkcją stoją Telltale Games ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?