Remnant 2 - ponad 9 minut rozgrywki

Nowy gameplay z Remnant 2 prezentuje lokację zwaną Yaesha. Widzimy tu także sporo przeciwników oraz mechanikę walki.

@ 24.03.2023, 12:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Remnant 2 - ponad 9 minut rozgrywki

Pisaliśmy wczoraj o tym, że w sieci pojawił się nowy gameplay prezentujący Remnant 2. Deweloperzy ze studia Gunfire Games nie zwalniają i właśnie opublikowali kolejne wideo. Także tym razem możemy spojrzeć na ujęcia prezentujące rozgrywkę. Film trwa nieco ponad 9 minut, a jako że mamy do czynienia z wersją pre-alpha, nie jest to wciąż gameplay finalny.

Na materiale widzimy obszar zwany Yaesha, czyli lokację, w której przeważają bagna oraz gęste lasy. Podróżując po nich, musimy stawić czoła wielu zróżnicowanym oponentom, a to oznacza, że bezustannie konieczne jest zmienianie strategii walki oraz wyposażenia, z którego korzystamy.

Jeśli czekacie na premierę Remnant 2, koniecznie rzućcie okiem na poniższy odtwarzacz. Pamiętajcie też, że nowy projekt Gunfire Games dostępny będzie tego lata, a zagramy w niego na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Na razie niestety nie znamy konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?