Resident Evil 4 Remake otrzyma darmowy dodatek z trybem The Mercenaries

Capcom ujawnił garść szczegółów na temat trybu Mercenaries dla Resident Evil 4.

@ 24.03.2023, 12:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Resident Evil 4 Remake otrzyma darmowy dodatek z trybem The Mercenaries

Capcom potwierdził, że tryb Mercenaries zostanie dodany jako darmowe rozszerzenie do Resident Evil 4 Remake w przyszłym miesiącu.

Mercenaries, to tryb, który rzuca graczom wyzwanie zabicia jak największej liczby wrogów w określonym czasie, a zadebiutować ma dokładnie 7 kwietnia, jako darmowe DLC. Capcom dodatkowo udostępnił zwiastun premierowy Resident Evil 4, który można obejrzeć poniżej. 

Studio planuje również wypuścić tryb VR do remake'u Resident Evil 4 jako darmowe DLC na PlayStation 5 i PS VR2.

Firma potwierdziła w zeszłym miesiącu, że rozpoczęła prace nad trybem VR, ale nie ogłosiła jego daty premiery do tej pory. Z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie, ale należy dłużej poczekać na jakieś szczegóły na ten temat.

Resident Evil 4 Remake jest dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC przez Steam.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   15:13, 11.04.2023
Tak jak w oryginale za zdobycie odpowiedniej ilości punktów (w przypadku RE4R jest to ranga S) nagrodą jest Handcannon czyli potężny magnum, który po pełnym ulepszeniu ma nieograniczoną ilość amunicji i zwykłych przeciwników kładzie jednym strzałem, a bossów po kilku Puszcza oko W sam raz na NG+ Dumny
0 kudosBarbarella.   @   17:50, 11.04.2023
Ale może będzie jakiś cheat żeby tego magnuma mieć od razu. Pokręcony
0 kudosmrPack   @   19:10, 11.04.2023
Cytat: Barbarella.
Ale może będzie jakiś cheat żeby tego magnuma mieć od razu. Pokręcony
Mi zdobycie go zajęło jakieś 15-20 minut, bo wystarczy zdobyć S jedną postacią w każdej z trzech map, więc nie jest to aż takie trudne skoro nawet mnie się udało Puszcza oko Sam tryb The Mercenaries wciąga jednak na o wiele dłużej bo zabawa w eliminowanie kolejnych przeciwników jest przednia Dumny Mam nadzieję, że wraz z dodatkiem Separate Ways do obecnie czterech najemników dołączą także Ada Wong oraz Albert Wesker Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   19:18, 11.04.2023
To raczej nie dla mnie. Gdybym miała konsolę, gogle VR no i grę to bardziej by mnie zainteresowało DLC z VR. To może ryć psychikę.