Assetto Corsa 2 - znamy przybliżoną datę premiery

Przy okazji potwierdzono, że marka rozeszła się już w naprawdę imponującym nakładzie.

@ 16.03.2023, 10:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Assetto Corsa 2 - znamy przybliżoną datę premiery

Kunos Simulazioni to włoskie studio znane ze względu na markę Assetto Corsa. Mimo że nie jest ona tak popularna, jak Gran Turismo czy Forza Motorsport, przyciągnęła do siebie spore grono graczy, a w efekcie deweloperzy jakiś czas temu - dokładnie w 2021 roku - zaczęli przygotowywać Assetto Corsa 2.

Digital Bros. - spółka, do której należy wydawca Assetto Corsa, czyli 505 Games, potwierdziło, że Assetto Corsa 2 dostępne będzie w sprzedaży dopiero w 2024 roku. Mimo że konkretnego terminu nie znamy, korporacja planuje premierę wiosną. W międzyczasie powinniśmy poznać oczywiście platformy docelowe przedsięwzięcia, bo na razie tego nie znamy.

Warto w tym momencie dodać, że seria Assetto Corsa rozeszła się do tej pory w nakładzie przekraczającym 28 milionów egzemplarzy na całym świecie. Wydawca zarobił dzięki temu ponad 104 miliony euro, czyli całkiem okrągłą sumkę. Premiera "dwójki" na pewno oba te wyniki poprawi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?