Assetto Corsa (PC) - okladka

Assetto Corsa (PC)

Premiera:
19 grudnia 2014
Premiera PL:
19 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Assetto Corsa (PC)
DevMat @ 13:43 13.08.2013
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assetto Corsa to kolejna gra wyścigowa od niezależnego, włoskiego studia Kunos Simulazioni. Produkcja dedykowana jest jedynie komputerom klasy PC i korzysta z zaawansowanych dobrodziejstw tej platformy sprzętowej.

Twórcy postarali się o jak najbardziej realistyczne odwzorowanie modelu jazdy współczesnych, bardzo szybkich samochodów. Pomagali im w tym sami producenci najnowszych aut. Ponadto autorom udało się zdobyć licencję na prawdziwe egzemplarze, dzięki czemu zasiadamy za kółkiem samochodów, które możemy spotkać na prawdziwym torze.

Graficznie tytuł wygląda naprawdę ładnie. Deweloperzy z największą starannością odwzorowali wszystkie pojazdy oraz tory. Wykorzystali do tego najbardziej zaawansowane technologie, dzięki czemu na prowadzenie auta wpływają nawet najdrobniejsze szczegóły trasy.

Nie zapomniano także o fanach lubiących samodzielni tworzyć tory. Dołączono bowiem rozbudowany edytor, pozwalający na stworzenie własnych tras i modyfikowanie samochodów.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Assetto Corsa (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?