Naughty Dog wie, że fani chcą The Last of Us: Part III

Deweloperzy nie zapowiedzieli jeszcze kontynuacji serii The Last of Us, ale jest spora szansa, że wkrótce się to zmieni.

@ 15.03.2023, 13:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Naughty Dog wie, że fani chcą The Last of Us: Part III

The Last of Us to jedna z najważniejszych marek Sony. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że Naughty Dog, jej twórcy, coraz częściej mówią o kontynuacji, czyli The Last of Us: Part III. Na razie niczego oczywiście nie zapowiedziano, ale zdaje się to być kwestią czasu. Deweloperzy wiedzą, że fani z niecierpliwością wyczekują na "trójkę".

"Na końcu każdego projektu, specjalnie rozważamy kilka różnych [nowych] projektów", powiedział reżyser i scenarzysta The Last of Us, Neil Druckmann, w rozmowie z Kinda Funny. "Niektóre mogą być kontynuacją, mamy też całkiem nowe pomysły. Zaczynamy się wówczas zastanawiać do czego nas najbardziej ciągnie. Musi być ogień, który wystarczy nam na kilka kolejnych lat. Jeśli wybierzesz zły projekt i wypalisz się od tego pomysłu, bo nie czułeś do niego pasji po dwóch latach, a całość ma trwać cztery, masz przesrane. Tak tworzysz przeciętne... cokolwiek - jeśli stracisz ekscytację".

"Wiem, że fani naprawdę chcą The Last of Us: Part 3. Słyszę to cały czas. Mogę powiedzieć, że przygotowujemy już nasz kolejny tytuł. Decyzję już podjęto. Nie mogę natomiast powiedzieć co to jest, ale to proces, przez który przeszliśmy, w którym było wiele rozważań różnych rzeczy i wybraliśmy to, co nas najbardziej ekscytowało".

Czy chodzi o The Last of Us: Part III? Nie sposób powiedzieć. Pewne jest natomiast to, że Naughty Dog wielokrotnie podkreślało, że chętnie przygotuje "trójkę", choć musi mieć odpowiednią historię do przekazania. Pomysłów Neil Druckmann ma podobno kilka.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:30, 15.03.2023
Wiadomo że fani chcą. W tym byznesie wystarczy wychować sobie wiernych fanów {co oczywiście łatwe nie jest} i potem można już ciągnąć tasiemce.
0 kudosLucas-AT   @   04:30, 16.03.2023
Cytat: Barbarella.
Wiadomo że fani chcą. W tym byznesie wystarczy wychować sobie wiernych fanów {co oczywiście łatwe nie jest} i potem można już ciągnąć tasiemce.

Jeśli kontynuacja wychodzi 7 lat później na kolejną generację konsol, w momencie gdy już głód na grę rośnie do granic możliwości, to ja jestem chętny na takie ‘tasiemce’.
0 kudosBarbarella.   @   11:10, 16.03.2023
No fakt. Ja jestem w innej sytuacji bo dopiero czekam na pecetową Jedynkę. Tak czy owak mimo że jeszcze nie grałam to odczuwam już lekkie znużenie tematem. Sequele, informacja o anulowanym prequelu, serial. Zresztą nie jestem fanką rozwlekanych, rozciąganych historii. Bardzo dużo sequeli znakomitych gier było jednak dla mnie większym lub mniejszym rozczarowaniem.
0 kudosdempzey   @   17:05, 16.03.2023
Czekam. Jedynka i Part II to kapitalne gry i świetnie napisane historie. A Naughty Dog to nie Ubisoft;-)
0 kudosLucas-AT   @   21:25, 16.03.2023
TLOU 1 się ogrywało w 2013 roku jak człowiek, pamiętajmy. ;)
Dodaj Odpowiedź