Nowy zwiastun serialu The Last of Us

W sieci opublikowano zwiastun promujący serial The Last of Us, przygotowywany obecnie przez stację HBO.

@ 05.12.2022, 12:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, ps4, ps5

Nowy zwiastun serialu The Last of Us

Stacja HBO przygotowuje obecnie serial na podstawie cyklu The Last of Us, opracowanego przez Naughty Dog. Ze względu na zbliżającą się premierę, opublikowano w sieci nowy zwiastun przedsięwzięcia. Znajdziecie go oczywiście poniżej.

Serial The Last of Us dostępny będzie oczywiście na stacji HBO Max. Jego premierę zaplanowano na 15 stycznia 2023 roku, a podczas seansu podziwiać będziemy kunszt aktorski m.in. Pedro Pascala (Joel), Belli Ramsey (Ellie), Anny Torv (Tess), Nico Parker (Sarah) oraz Gabriela Luna (Tommy).

Podobnie, jak w przypadku gry, Joel otrzymuje zadanie eskortowania Ellie na drugi kraniec Stanów Zjednoczonych. Od razu wiadomo, że dziewczyna jest odporna na działanie wirusa Cordyceps, który doprowadził do upadku naszej cywilizacji. W miarę postępów w przygodzie, bohaterowie oczywiście się ze sobą zwiążą, co na pewno nie ułatwi spraw.

Wiele wskazuje na to, że dostaniemy naprawdę interesujący serial i konkurencję dla The Walking Dead. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się w przyszłym miesiącu. Premiera The Last of Us w HBO Max - jak wspomniałem - zaplanowana została na 15 stycznia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:03, 05.12.2022
Być może po ograniu gry bym się skusiła chociaż seriale mnie nie kręcą. Na szczęście nie mam HBO .
0 kudosmrPack   @   09:58, 06.12.2022
Kto grał wychwyci wiele scen zaczerpniętych wprost z gry Cool