Dragon Age: Dreadwolf - krótki zwiastun prezentuje Solasa

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Dragon Age: Dreadwolf. Deweloperzy postanowili nam zaprezentować jedną z postaci.

@ 05.12.2022, 12:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon Age: Dreadwolf - krótki zwiastun prezentuje Solasa

Dragon Age: Dreadwolf nadal nie ma daty premiery, a to oznacza, że jeszcze najpewniej długo na nie poczekamy. Mimo to coś zaczyna się w temacie ruszać. Electronic Arts i BioWare opublikowały bowiem nowy zwiastun projektu. Stało się to w ramach celebracji tzw. Dragon Age Day.

Nowy materiał promujący Dragon Age: Dreadwolf pojawił się na Twitterze. To świeża zajawka Dragon Age: Dreadwolf, krótkie wideo, prezentujące nam opowieść Solasa, tytułowego Złego wilka, czyli Dreadwolfa. Film nie jest niestety jakoś przesadnie długi czy mięsisty, ale mimo to warto rzucić okiem.

Kiedy dostaniemy coś więcej? W tym momencie nie sposób powiedzieć. Z rozmaitych doniesień i raportów wynika, że premiera Dragon Age: Dreadwolf powinna odbyć się pod koniec 2023 roku, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PC oraz konsolach obecnej generacji. Biorąc pod uwagę ostatnie trendy w branży, trzeba się jednak nastawić na obsuwę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:31, 05.12.2022
Niby dużo nie pokazali, ale chyba można spokojnie założyć, że Varric będzie kolejny raz nieocenioną postacią w drużynie Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   14:53, 05.12.2022
Cytat: MicMus123456789
Varric będzie kolejny raz nieocenioną postacią w drużynie

Znowu będziesz z nim romansował ? Zdziwiony Puszcza oko Ooo. Jak słodko. Cmoka

A ten Solas to tak do Shuwara podobny . Nie wiedziałam że Shuwar ma mroczną przeszłość . Zdziwiony
1 kudosshuwar   @   18:31, 05.12.2022
Solas, to mnie od początku wku…. denerwował.

Jakoś przestałem czuć mięte do Dragon Age’a :-(