Szef Xboksa oferował PlayStation 10-letnią umowę na obecność Call of Duty na platformie

Docierają do nas nowe informacje na temat tego, jak Microsoft chce udobruchać Sony.

@ 22.11.2022, 13:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Szef Xboksa oferował PlayStation 10-letnią umowę na obecność Call of Duty na platformie

Jakiś czas temu w sieci zawrzało, gdy okazało się, że Microsoft planuje za blisko 70 mld dolarów przejąć Activision Blizzard. Od tej pory sporo mówi się na temat tego, jak transakcja wpłynie na markę Call of Duty oraz jej przyszłość na PlayStation. Mamy nowe informacje w temacie.

Jak donosi PC Games, Microsoft oferował podobno Sony umowę, w ramach której Call of Duty byłoby wydawane na PlayStation przez kolejne 10 lat. Umowa byłaby zgodna z tym, o czym mówił Phil Spencer, szef Xboksa, który przyznał, że nie ma problemu z tym, aby wejść w jakieś długoterminowe ustalenia.

Oficjalnej komunikacji pomiędzy firmami oczywiście nie mamy, a w związku z tym nie sposób określić jak zareagowało Sony. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe wypowiedzi szefa PlayStation, Jima Ryana, Japończycy nie są zadowoleni z tego, co chce z nimi spisać gigant z Redmond.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?