Elden Ring z kolejnym rekordem sprzedaży

Elden Ring nadal sprzedaje się wyśmienicie. Ostatnie dzieło From Software trafiło do kolejnych milionów graczy.

@ 15.11.2022, 15:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring z kolejnym rekordem sprzedaży

Bandai Namco opublikowało swoje najnowsze wyniki finansowe. Z publikacji dowiadujemy się, że wydawca radzi sobie całkiem nieźle, a jednym z najlepiej sprzedających się projektów w jej historii jest Elden Ring, czyli ostatnie dzieło studia From Software.

Z raportu za drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego wynika, że Elden Ring rozeszło się do tej pory w nakładzie przekraczającym 17,5 mln egzemplarzy. Warto w tym momencie przypomnieć, że jego premiera miała miejsce 25 lutego 2022 roku, a sprzedaż, o której mowa zamyka się na 30 września.

Na razie nie wiemy nic na temat tego, w jaki sposób Bandai Namco rozwijać będzie Elden Ring, choć są pewne plotki i spekulacje. Z rozmaitych doniesień wynika, że twórcy mogą w najbliższym czasie opublikować jakieś DLC, które wprowadzi nowych bossów, nowe obszary do zwiedzania oraz niedostępne do tej pory wyposażenie.

Elden Ring dostępne jest obecnie na PC, Xboksach oraz PlayStation. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję.


Sprawdź także:
Elden Ring

Elden Ring

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Elden Ring to gra RPG z elementami akcji utrzymana w klimacie soulslike oraz dark fantasy. Autorami uniwersum są Hidetaka Miyazaki ze studia From Software, autor światów ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?