Gracze z PlayStation otrzymają nowego operatora w Call of Duty: Modern Warfare II

Wybierając wersję na PlayStation, grający w Call of Duty: Modern Warfare II otrzymają nowego operatora.

@ 19.09.2022, 10:43
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gracze z PlayStation otrzymają nowego operatora w Call of Duty: Modern Warfare II

Właściciele PlayStation otrzymają ekskluzywnego operatora o nazwie Oni w trybie multiplayer Call of Duty: Modern Warfare II.

Jeśli zamówią grę cyfrowo w przedsprzedaży, zdobędą Oniego, który jest zabójcą inspirowanym samurajami. Jest dostępny tylko dla graczy PlayStation.

Informacje na ten temat pojawiły się podczas wydarzenia COD Next, w trakcie którego Activision zaprezentowało mnóstwo świeżych informacji dotyczących Modern Warfare 2, w tym szczegóły związane z nowymi mapami i trybami. Nie zabrakło oczywiście rozgrywki, którą zaprezentowano w zwiastunie przedstawiającym multiplayer.

Beta Modern Warfare 2 wystartuje w piątek 16 września o godzinie 18.00 (czasu brytyjskiego) dla posiadaczy PlayStation z przedsprzedażą oraz wczesnym dostępem. Każdy inny właściciel PlayStation 5 lub 4 może dołączyć od 18 do 20 września do rozgrywek w wersji beta.

Jeśli masz Xboksa lub PC, będziesz mógł wskoczyć się do rozgrywki od drugiego weekendu. Ten będzie trwać od 22 września dla osób z zamówieniami w przedsprzedaży i wczesnym dostępem oraz od 24 do 26 września dla wszystkich pozostałych. Cała rozpiska w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?