Overwatch 2 z nową bohaterką w postaci Kiriko

Kiriko dołączy do grupy bohaterów z gry Overwatch 2.

@ 19.09.2022, 11:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Overwatch 2 z nową bohaterką w postaci Kiriko

Ogłoszono kolejnego bohatera Overwatch 2, a Blizzard dostarczył więcej informacji na temat przepustki sezonu pierwszego.

Kiriko pojawi się wraz z grą w momencie premiery. Jako najnowszy bohater wsparcia, postać może teleportować się przez ściany, aby chronić członków drużyny za pomocą uzdrawiającego o-fudy (swoistego amuletu). Kiriko może również doskoczyć do wrogów, aby ich zlikwidować za pomocą kunaia.

Jeśli chodzi o przepustkę bojową sezonu pierwszego, Blizzard zadeklarował, że „dostarczy więcej za jednym razem”, niż zapewnił nam od czasu premiery oryginalnej gry z 2016 roku. Obejmuje to trzech nowych bohaterów, którzy będą natychmiast dostępni dla powracających graczy Overwatch, którzy logują się podczas Sezonu Pierwszego lub Sezonu Drugiego.

Overwatch 2 będzie zawierało nowy, sezonowy model, co oznacza, że nowa zawartość będzie pojawiać się co dziewięć tygodni. Każdy sezon będzie zawierał nowe doświadczenia i sposoby gry i zazwyczaj przyniesie nowego bohatera lub nową mapę – na przemian w każdym sezonie.

Overwatch 2 zadebiutuje za darmo w dniu premiery 4 października i będzie zawierał rozgrywkę międzyplatformową z postępem międzyplatformowym.


Sprawdź także:
Overwatch 2

Overwatch 2

Premiera: 04 października 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Overwatch 2 to kontynuacja świetnie przyjętej strzelanki sieciowej od Blizzarda. Twórcy ograniczyli zmiany do absolutnego minimum, skupiając się przede wszystkim na nowej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?