Call of Duty: Modern Warfare II - pierwsze szczegóły na temat beta testów

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat beta testów Call of Duty: Modern Warfare II. Chodzi oczywiście o rozgrywki wieloosobowe.

@ 08.08.2022, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare II - pierwsze szczegóły na temat beta testów

Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutuje pod koniec bieżącego roku, a nieco wcześniej ruszą beta testy trybu rozgrywek wieloosobowych. Co ciekawe, będą one zorganizowane w kilku etapach, a ponadto będą przebiegać w różnym czasie, zależnie od tego, na jakiej platformie będziecie się chcieli bawić.

Beta testy Call of Duty: Modern Warfare II rozpoczną się na PlayStation dokładnie 16 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Trwać będą do 17 września. W tym czasie będą się bawić wyłącznie osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na wersje dla wspomnianych platform. Następnie pomiędzy 18, a 20 września będą się bawić wszyscy posiadacze PlayStation.

Kolejne etap testów rozpocznie się 22 września i potrwa do 23 września. W tym czasie znowu będą się bawić posiadacze PlayStation, a prócz nich do potyczek dołączą osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na PC oraz Xboksie. Beta będzie dostępna dla wszystkich od 24 do 26 września. Wówczas będziecie się bawić niezależnie od platformy, choć posiadacze PlayStation znowu będą traktowani priorytetowo. Nie będą bowiem potrzebować PS Plus. Na Xboksie abonament Xbox Live Gold będzie koniecznością.

Twórcy zapowiedzieli, że beta Call of Duty: Modern Warfare II będzie rozbudowana i pozwoli nam sprawdzić różne tryby zabawy oraz rozmaite mapy. Zobaczymy też progresję oraz inne kluczowe aspekty przedsięwzięcia. Jedną z planowanych map, Marina Bay Grand Prix, zobaczycie poniżej - na specjalnie przygotowanym filmie.

Premierę Call of Duty: Modern Warfare II zaplanowano na 28 października, a grać będziemy wówczas na PC, PlayStation oraz Xboksach. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?