Ghost Recon: Wildlands trafi do sierpniowego PS Plus Extra oraz PS Plus Premium?

Sony regularnie chce rozszerzać tzw. Katalog Gier, czyli listę tytułów, które dostępne są w ramach PS Plus Extra oraz PS Plus Premium. Poznaliśmy prawdopodobnie jedną z gier, jaką subskrybenci dostaną w sierpniu.

@ 09.08.2022, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Ghost Recon: Wildlands trafi do sierpniowego PS Plus Extra oraz PS Plus Premium?

Przed kilkoma tygodniami zadebiutowało odświeżone PS Plus. W ramach nowej wersji usługi mamy do wyboru trzy plany: Essential, Extra oraz Premium. W dwóch ostatnich otrzymujemy dostęp do tzw. Katalogu Gier, a jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom w sierpniu trafi do niego Ghost Recon: Wildlands.

Ghost Recon: Wildlands pojawi się w sierpniu w Game Passie, a zatem nie byłoby zaskoczeniem, że w konkurencyjnej usłudze Sony także będzie je można pobrać. Osoby, które zdecydowały się na PS Plus Extra albo PS Plus Premium mogą jeszcze w tym miesiącu otrzymać dostęp do gry Ubisoftu. Tak przynajmniej wskazuje billbil-kun na Dealabs, który regularnie publikuje sprawdzone informacje na temat gier w PS Plus.

Sony na razie nie ujawniło listy gier, jakie pojawią się w PS Plus Extra oraz Premium w tym miesiącu, a zatem trzeba się uzbroić w cierpliwość. Pamiętajcie też, że Ghost Recon: Wildlands dostępne jest na konsolach poprzedniej generacji, a zatem nie będzie natywnie wspierać PlayStation 5. Nie liczyłbym też na aktualizację, która miałaby ten stan rzeczy zmienić. Tytuł nie sprzedał się najlepiej i Francuzi na pewno nie będą w niego inwestować.

Jeśli chodzi o markę Ghost Recon, powstaje podobno w tym momencie kolejna jej odsłona. Za jej opracowanie odpowiada Ubisoft Paris, a do premiery powinno dojść jeszcze w tym roku fiskalnym, czyli przed końcem marca 2023 roku. Czy tak będzie? Czekamy na więcej informacji. Jak tylko się pojawią, będziemy Wam je przekazywać.

Więcej na temat nowego PlayStation Plus znajdziecie m.in. w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?