Monster Hunter Rise: Sunbreak sprzedaje się bardzo dobrze

Capcom ma powód do zadowolenie. Najnowszy dodatek dla Monster Hunter: Rise rozchodzi się wyśmienicie.

@ 05.07.2022, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch

Monster Hunter Rise: Sunbreak sprzedaje się bardzo dobrze

Monster Hunter: Rise dostępne jest obecnie na komputerach osobistych oraz Switchu. Na tych samych dwóch platformach nabyć możecie też pierwsze rozszerzenie, czyli Sunbreak. W obu przypadkach mówimy o sukcesie sprzedażowym, o czym świadczą informacje opublikowane przez Capcom.

Wydawca serii Monster Hunter udostępnił redakcjom prasówkę, w której czytamy, że zaraz po premierze Sunbreak rozeszło się w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy. Mówimy tu zarówno o wydaniu cyfrowym, jak i pudełkowym. Spore zainteresowanie Sunbreak przełożyło się też na sprzedaż podstawki, albowiem przekroczyła ona 10 milionów kopii (w maju mówiono o 9 mln).

Capcom ujawnił przy okazji, że ogólna sprzedaż serii Monster Hunter jest już na poziomie 84 mln egzemplarzy, a to oznacza, że cykl jest dla korporacji kluczowy. Najlepiej sprzedaje się Monster Hunter World, które od premiery w styczniu 2018 roku trafiło do rąk ponad 21 milionów graczy z całego świata.

Monster Hunter: Rise - Sunbreak będzie oczywiście aktualizowane w kolejnych tygodniach i miesiącach. Twórcy mają ambitne plany, jeśli chodzi o jego rozwój, a to oznacza, że kupujący mają na co czekać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?