Monster Hunter: Rise (SWITCH) - okladka

Monster Hunter: Rise (SWITCH)

Premiera:
26 marca 2021
Premiera PL:
26 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Monster Hunter: Rise (SWITCH)
Dirian @ 12:32 18.02.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Monster Hunter: Rise to kolejna odsłona kultowej serii od firmy Capcom. Tym razem jest to tytuł przeznaczony wyłącznie na Nintendo Switch. Oferuje kampanię dla pojedynczego gracza, a także możliwość gry w maksymalnie czterooosobowej kooperacji.

Akcja w Monster Hunter: Rise przypomina to, co znamy z poprzednich odsłon. Rozgrywka prowadzona jest z kamery trzecioosobowej, a my przemierzamy ogromne otwarte plansze, gdzie polujemy na rozmaite bestie. Z czasem ulepszamy nasz ekwipunek i umiejętności bohaterów, mogąc polować na coraz to większe i bardziej wymagające maszkary.

Względem poprzednich odsłon gra wprowadza kilka nowości, takich jak specjalne wierzchowce - Palamuty - przy pomocy których przemierzamy świat i wykonujemy specjalne akcje. Pojawia się też linka z hakiem - Wirebug - pozwalająca doskoczyć do niedostępnych miejsc, czy wykorzystać ją w trakcie polowań.

W Monster Hunter: Rise nie brakuje też całej masy nowych bestii, jakich nie widzieliśmy jeszcze w poprzednich odsłonach cyklu. Polowanie na każdego potwora wymaga innego podejścia taktycznego, co gwarantuje godziny kombinowania i świetnej zabawy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Monster Hunter: Rise (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?