Kolejny Battlefield będzie miał kampanię singlową

Wygląda na to, że Electronic Arts słucha graczy i w kolejnej odsłonie serii Battlefield dostępna będzie kampania fabularna dla jednego gracza.

@ 04.07.2022, 16:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejny Battlefield będzie miał kampanię singlową

Zeszłoroczna odsłona serii Battlefield, czyli Battlefield 2042, nie dysponowała kampanią fabularną. Była przeznaczona wyłącznie dla rozgrywek wieloosobowych. Jeśli wierzyć ogłoszeniu o prace, które opublikowało Electronic Arts, kolejny Battlefield ponownie zaoferuje doznania singlowe.

Nad nadchodzącą częścią popularnego cyklu Battlefield pracuje obecnie kilka studiów deweloperskich. Jedno z nich zostało otworzone w Seattle, a przewodzi mu Marcus Lehto, czyli jeden z twórców oryginalnego Halo. To właśnie ta ekipa przygotuje kampanię dla jednego gracza. Na to przynajmniej wskazuje ogłoszenie o pracę, jakie zostało niedawno opublikowane przez Electronic Arts. Korporacja szuka dyrektora projektu.

"Będziesz zarządzał ekipą projektującą oraz projektował wizję kampanii nowego Battlefielda", czytamy w ogłoszeniu. "Twoją pracą będzie opracowanie projektów misji, narracji, mechaniki rozgrywki oraz systemów, a dzięki temu stworzysz najwyższej jakości doświadczenie. Będziesz utrzymywał relacje z oddziałem kreatywnym, inżynierami, a także produkcją, aby stworzyć zaangażowaną ekipę".

Z dotychczasowych doniesień wynika, że kolejna odsłona serii Battlefield powinna zadebiutować w 2024 roku. Na razie oczywiście nie mamy żadnych konkretów na jej temat, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Póki co pamiętajcie, że w sklepach nabyć możecie Battlefield 2042, a przed zakupem zerknijcie do naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoswojteklog   @   08:18, 05.07.2022
Oby to byla prawda, kilkudziesieciogodzinna kampania, juz dawno tego nie bylo, a na tym ta i 'inna' gra sie wybily Szczęśliwy
2 kudosRonaldo_   @   08:39, 05.07.2022
Chętnie bym zobaczył Bad Company 3 Uśmiech